Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmian ustawień
dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych
zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

24 Luty 2019 r. | godzina 07:14
PL | EN

Zbiornik wodny na rzece Promnik

Zbiornik wodny na rzece Promnik

Festiwal akordeonistów

Festiwal akordeonistów

Inwazja Mikołaja w Łaskarzewie!

06 Grudzień 2018 r. | godzina 15:43

 

 

Dziś w samo południe na łaskarzewskim rynku odbyła się Parad św. Mikołaja, na która przybyły dzieci i młodzież z miejscowych szkół i przedszkola. Wszystkich uczestników parady gorąco i serdecznie przywitała burmistrz miasta Łaskarzew Anna Laskowska.

Śpiewano "mikołajowe" piosenki, za co każdy z uczestników został nagrodzony słodkościami, które rozdawali Św. Mikołaje. Następnie rozpalono lampki na łaskarzewskiej choince.

Na zakończenie parady burmistrz zaprosiła wszystkich do wzięcia udziału w I Łaskarzewskim Jarmarku Bożonarodzeniowym, który odbędzie sie 16 grudnia 2018 r. od godziny 9:00 do godziny 14:00 na Rynku Dużym w Łaskarzewie.

Serdecznie dziękujemy firmie TOP MARKET za ufundowanie 17 kg cukierków dla uczestników Parady św Mikołaja w Łaskarzewie.

Linki Urzędowe

Moja mapa

Skontaktuj się z namiSzybkie linki

Newsletter

Banery