O zdrowie i środowisko dbamy – azbest usuwamy!

11 lipca br. w Starostwie Powiatowym w Garwolinie miało miejsce uroczyste podpisanie umów dotacyjnych na usuwanie i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest. W odpowiedzi na złożony wniosek Miasto Łaskarzew otrzymało na ten cel z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie kwotę  6 972 zł.

W wydarzeniu uczestniczyli Senator Maria Koc, Posłowie Anna Maria Siarkowska i Grzegorz Woźniak, Kierownik siedleckiej delegatury Urzędu Wojewódzkiego Anna Kaszuba a także organizatorzy spotkania – wiceprezes Funduszu Kamila Mokrzycka i Dyrektor wydziału zamiejscowego Funduszu Agnieszka Kiljańczyk.

Dziękujemy za dofinansowanie i zachęcamy mieszkańców do dalszego usuwania pokryć dachowych z azbestu!