MINISTER ARKADIUSZ CZARTORYSKI Z WIZYTĄ W ŁASKARZEWIE I SYMBOLICZNYM CZEKIEM NA BUDOWĘ HALI SPORTOWEJ

Minister Arkadiusz Czartoryski z wizytą w Łaskarzewie i symbolicznym czekiem na budowę Hali sportowej!!!

W dniu 2 listopada br. wiceminister Arkadiusz Czartoryski z Ministerstwa Sportu i Turystyki spotkał się z przedstawicielami władz Miasta i społeczności szkolnej by wręczyć symboliczny czek na kwotę 6 mln zł. Są to środki przyznane Miastu Łaskarzew na budowę Hali sportowej przy ZS Nr 1 w ramach Programu „Sportowa Polska”.

Dziękujemy bardzo mocno Panu Ministrowi, a także naszym parlamentarzystom Pani Marszałek Marii Koc i Panu Posłowi Grzegorzowi Woźniakowi za wsparcie przy pozyskiwaniu środków na realizację tej tak ważnej inwestycji