ZŁOTE GODY 2022

W dniu 17 listopada 2022 r. obchodziliśmy uroczystość Złotych i Diamentowych Godów – 16 par zostało odznaczonych przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.
Złote Gody obchodzili:
Lucyna i Franciszek Cieślak
Ewa i Bogdan Jaworscy
Elżbieta i Marian Józwiccy
Irena i Marian Jóźwiccy
Elżbieta i Kazimierz Licbarscy
Krystyna i Mieczysław Michalik
Maria i Władysław Pierzchała
Barbara i Jan Pośpiech
Irena i Wiesław Ragus
Danuta i Władysław Sękulscy
Elżbieta i Wiesław Siejka
Leonarda i Marian Sierańscy
Anna i Edward Trzaskowscy
Hanna i Adam Wójcik
Diamentowe Gody obchodzili:
Krystyna i Zdzisław Tobiasz
Genowefa i Mieczysława Górzkowscy
Uroczystość odbyła się w ZS Nr 2 w Łaskarzewie. Uczniowie przygotowali część artystyczną. W uroczystości wzięli udział: Burmistrz Miasta Anna Laskowska, Poseł na Sejm RP Pan Grzegorz Woźniak, Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Siedlcach Pani Anna Kaszuba, Wicestarosta Powiatu Garwolińskiego Pan Marek Ziędalski, Przewodniczący Rady Powiatu Pan Waldemar Trzaskowski, Przewodniczący Rady Miasta Pan Leszek Bożek, Kierownik USC Pani Magdalena Wojdyga.
Dziękujemy za przygotowanie wspaniałego spotkania Dyrektor ZS Nr 2 Pani Monice Krawczyk, pracownikom szkoły oraz uczniom.
Jubilatom raz jeszcze gratulujemy i życzymy wielu wspólnych lat w zdrowiu, szczęściu i miłości.