WYMIANA DACHU NA BUDYNKU ZS NR 2

W dniu 25 maja br. odbyło się podpisanie umowy z wykonawcą remontu dachu na budynku ZS Nr 2 i budynku mieszkalnym przy ZS Nr 2. Umowę podpisała Burmistrz Miasta Anna Laskowska, Skarbnik Kamila Gąska i Tomasz Bohatyrowicz firma DEEP SERVICE. Wartość zadania to kwota ok. 500 tys. zł.

Miasto pozyskało na ten cel dofinansowanie z programu Mazowsze dla równomiernego rozwoju w wysokości ok. 300 tys. zł (299 695 zł).

Zgodnie z planem prace mają rozpocząć się na początku czerwca br.

Wymiana dachu na budynku szkoły to bardzo potrzebna inwestycja, która znacząco poprawi warunki nauki naszych dzieci.

Równolegle w okresie wakacyjnym rozpocznie się modernizacja pomieszczeń na parterze ZS Nr 2 na potrzeby utworzenia Klubu Dziecięcego oraz budowa przyłącza kanalizacyjnego do miejskiej sieci! Na ten cel Miasto również pozyskało dofinansowania z Programu Maluch+, Polski Ład i PROW.

BĘDZIE ŁADNIE, ZDROWO, BEZPIECZNIE I FAJNIE!