ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

Szanowni Państwo,

Z wielką radością zapraszamy Was na Święto Pieczonego Ziemniaka, które odbędzie się 21 lipca 2024 r. w Parku Alejki!

To będzie dzień pełen radości, muzyki, pysznego jedzenia i wspólnej zabawy. Rozpoczynamy o godzinie 14:00 koncertem Serbianek oraz Kapeli Ludowej z Kacprówka, które wprowadzą nas w prawdziwie ludowy klimat.

Następnie, zapraszamy na Wielkie Gotowanie z Mariuszem Szwedem, finalistą programu Masterchef! Będzie to wyjątkowa okazja, aby zobaczyć mistrza kuchni w akcji i nauczyć się kilku kulinarnych trików, które z pewnością zaskoczą Waszych bliskich.

O godzinie 17:30 czeka nas niezapomniany koncert Tadeusza Talarka, finalisty programu The Voice Senior, a już o 18:30 wspólnie będziemy bawić się przy dźwiękach Zespołu Reflex.

Odbędzie się również Konkurs na Najlepsze Łaskarzewskie Danie z Ziemniaka! Zapraszamy do udziału mieszkańców, grupy nieformalne oraz organizacje. Zgłoszenia przyjmujemy do 19 lipca pod numerem telefonu 25 684 52 50. Przewidujemy nagrody dla najlepszych uczestników: I miejsce – 1000 zł, II miejsce – 500 zł, III miejsce – 200 zł

 

To będzie wspaniały czas, który spędzimy razem, ciesząc się smakiem pieczonych ziemniaków, muzyką i wspólnym biesiadowaniem. Nie może Was zabraknąć!

REGULAMIN KONKURSU NA NAJLEPSZE ŁASKARZEWSKIE DANIE Z ZIEMNIAKA