UWAGA! ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU NA TERENIE MIASTA!

🟥W związku z modernizacją ul. Garwolińskiej z ruchu wyłączony został odcinek od ul. Rynek Duży do ul. Cichej (zakaz nie dotyczy mieszkańców i przedsiębiorców).
🟥Wyznaczone zostały objazdy i zmieniona organizacja ruchu. Zmiana organizacji ruchu dotyczy także ul. Warszawskiej❗ Przewidywana jest również zmiana organizacji ruchu na ul. Alejowej❗ Prosimy o stosowanie się do znaków i tablic informacyjnych❗
🟥Uwaga podróżujący! zmieniła się lokalizacja przystanków PKS na ul. Garwolińskiej – obecnie znajdują się one przy ul. Garwolińskiej pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Solidarności i ul. Grunwaldzką. Prosimy o zachowanie ostrożności!
W przypadku pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z pracownikami Urzędu Miasta a zwłaszcza z Panem Marcinem Kasprzakiem, tel. 25 623 97 46.