WYMIANA ZASUW WODOCIĄGOWYCH

Kolejny dzień prac remontowych na sieci wodociągowej w naszym Mieście za nami

W dniu wczorajszym tj. 27 czerwca br. pracownicy gospodarczy Urzędu Miasta wymienili kolejne duże zasuwy liniowe przy 𝘂𝗹. 𝗥𝘆𝗻𝗲𝗸 𝗗𝘂𝘇̇𝘆 (2 sztuki) oraz zasuwę do zdroju ulicznego, zamontowano również nową zasuwę na 𝘀𝗸𝗿𝘇𝘆𝘇̇𝗼𝘄𝗮𝗻𝗶𝘂 𝘂𝗹. 𝗚𝗮𝗿𝘄𝗼𝗹𝗶𝗻́𝘀𝗸𝗶𝗲𝗷 𝗶 𝗦ł𝗼𝘄𝗮𝗰𝗸𝗶𝗲𝗴𝗼 (1 sztuka). Wykorzystujemy fakt prowadzenia robót drogowych przez Powiatowy Zarząd Dróg – przebudowa ul. Garwolińskiej wraz z infrastrukturą. Dzięki temu jest szybciej, sprawniej i ekonomicznie.

Wymiana zasuw spowoduje, że m.in. w przypadku awarii będzie możliwe odcinkowe zamykanie dopływu wody.

Prace modernizacyjne na sieci wodociągowej będą kontynuowane – będzie wiązało się to z przerwami w dostawie wody o czym będziemy Państwa informować!

Docelowo potrzebna jest wymiana zasuw liniowych na terenie całego Miasta.

Dziękujemy naszym pracownikom gospodarczym, w tym z grupy wod.-kan. za zaangażowanie w pracę! Dzięki Wam wszystkim mieszkańcom będzie żyło się lepiej!