MIKROGRANT SPORTOWY NA Z ZAJĘCIA PŁYWANIA DLA MŁODYCH Z ŁASKARZEWA

  Informujemy, że udanie zrealizowano przedsięwzięcie z zakresu nauki pływania dla dzieci i młodzieży z Łaskarzewa. Zajęcia odbywały się w okresie od września do listopada na miejskiej pływalni „Garwolanka” w Garwolinie, gdzie skupiono się na rozwijaniu umiejętności pływackich poprzez kreatywne metody i zabawę.

  Program szkoleniowy został zaprojektowany w taki sposób, aby dostosować się do różnych poziomów zaawansowania uczestników. Praca Wojciecha Mianowskiego trenera drugiej klasy pływania, z ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, zaowocowała znaczącym postępem w zdobyciu umiejętności pływania przez każdego uczestnika. Trener skupił się nie tylko na kształtowaniu techniki pływania, ale również na budowaniu pewności siebie i pozytywnej atmosfery podczas zajęć.

  Nauka pływania odbywała się poprzez różnorodne ćwiczenia, co sprawiło, że uczestnicy angażowali się w proces nauki z entuzjazmem. Dzięki zastosowaniu nowatorskich metod, trener skutecznie integrował grupę, tworząc przyjazne środowisko sprzyjające rozwojowi każdego uczestnika.

  Podczas zajęć zdobywane były umiejętności nie tylko techniczne, ale również społeczne. Uczestnicy pracowali wspólnie, ucząc się wzajemnego szacunku i wsparcia. Zauważalny był nie tylko postęp w umiejętnościach pływania, ale także rozwój społeczny i emocjonalny uczestników. Systematyczne zajęcia na basenie, były doskonałą okazją na zacieśnienie więzi w grupie rówieśników.

 

  Projekt z Mikrograntów pn. „Zajęcia pływania dla uczniów szkół podstawowych z Łaskarzewa” udowodnił, że małe inwestycje w systematycznie prowadzone zajęcia sportowe mogą przynieść ogromne owoce, rozwijając pasję do sportu i kształtując zdrowy styl życia wśród mieszkańców naszej społeczności. Dziękujemy Ministerstwu Sportu za wsparcie, a trenerowi oraz wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i entuzjazm, co umożliwiło przeprowadzenie tych wartościowych zajęć. Osiągnięcia uczestników stanowią najlepsze potwierdzenie skuteczności projektu, a uśmiechy na ich twarzach są dla nas największą nagrodą.

Projekt pn. „Zajęcia pływania dla uczniów szkół podstawowych z Łaskarzewa” realizowany w ramach Programu Mikro Granty, którego Operatorem Krajowym jest Fundacja Orły Sportu, finansowany ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

 

Więcej na stronie Stowarzyszenia CIA: https://stowarzyszeniecia.org/aktualnosci/relacja-z-zajec-plywania-dla-mlodych/